SPAM

Tutaj możecie reklamować swoje blogi, opowiadania o różnej tematyce. Chętnie zajrzę. Reklamy w komentarzach do rozdziałów kasuję.


27 komentarzy:

 1. “Dostarczam ci to wszystko dożylnie, niewinnie, dożylnie,
  Ten twój cały ukochany syf
  Przez zardzewiałą igłę.
  Budzisz się i mówisz:
  Kurwa, życie miało być, sprawiedliwe.
  Proszę, nie kochaj mnie, bo kiedyś cię zabiję”

  Serdecznie zapraszam, tematyka Sasusaku: http://dozylnie-ss.blogspot.com/

  :)

  OdpowiedzUsuń
 2. W trakcie kilku minut można wszystko stracić lub wiele zyskać. Jednego dnia jesteśmy przyjaciółmi, drugiego wydrapujemy sobie oczy. To jak bardzo pieniądze zmieniają ludzi jest przerażające. A to ile jest się w stanie zrobić dla tych niewiele wartych monet? Gdzie tutaj jest miejsce na przyjaźń, miłość, wzajemny szacunek?

  http://psychodeliczna-iluzja.blogspot.com/

  Zapraszam na nowe opowiadanie :P

  Eff

  OdpowiedzUsuń
 3. projekt-noe.blogspot.com
  Ziemia jest na skraju wymarcia. Ludzie zapomnieli już jak wyglądała wcześniej. Nie pamiętają o sprawach, które kiedyś dla ich gatunku były niezwykle istotne. Kora mieszka w południowych okręgach. Popełniła w życiu wiele błędów, a kary za nie nic jej nie nauczyły...

  OdpowiedzUsuń
 4. „rainbow basketball” to blog z krótkimi, a niekiedy nawet długimi historyjkami o niesamowitych przeżyciach bohaterów anime Kuroko no Basket. Większość oneshotów, które znajdziecie na tym blogu będzie poświęcona sadyście i debilu – NijiHai; ananasowi i ćpunowi – MiyaHaya; zjebowi i bogowi – KiyoHana, ale nie zabraknie także innych paringów, takich jak: AkaFuri, AoKise, MidoTaka, KagaKuro czy nawet MuraHimu. Tak więc kończę i serdecznie zapraszam!

  adres bloga: http://rainbow-basketball.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Serdecznie zapraszam na mojego bloga:
  the-way-to-wings.blogspot.com
  Nie chcę się tu rozpisywać na jego temat, więc powiem tyle, że jego opis znajduje się w zakładce "o blogu i wasze blogi".
  Pozdrawiam i liczę, że zajrzysz w wolnym czasie;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Serdecznie witam!
  Zapraszam w podróż po wspomnieniach i myślach Sasuke, przekazanych wprost od Niego. Wszystkie niepowodzenia, błędy i pomysły ujawnią się, a jego serce zostanie poddane próbie.. czy warto żyć wciąż tak samo?

  www.before-we-die-ss.blogspot.com

  Pozdrawiam! ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ile ludzi na świecie tyle różnych historii i przygód, ile kropli deszczu w chmurze tyle łez z jednych oczu może wypłynąć, ilu przestępców tyle kul, które mogą zabić.
  A kotów? Jeden kot. Neko jest zwykłym, czarnym kotem, którego spośród tłumu wyróżnia jeden mały szczegół-spotkał Akatsuki.
  Czy tak naprawdę ktoś zastanawiał się co mogą czuć zwierzęta? Co o nas myslą, jak patrzą na świat? Arishia jest tylko dziewczyną z przeszłością, ściganą przez Akatsuki.
  O co chodzi w tej historii? Jako autorka nie jestem do końca pewna, ale chciałabym Cię serdecznie zaprosić na mojego bloga; a może, coś sobie uświadomisz, coś zrozumiesz, wyciągniesz jakieś wnioski za sprawą kocich opowieści.

  http://czarny-kot-neko.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Chcesz, aby więcej osób dowiedziało się o tym, że opublikowałeś/aś nową notkę?
  Chcesz, aby więcej osób dowiedziało się o istnieniu Twojego bloga?

  Jeśli tak, zgłoś się już teraz! Ministerstwo Mangowe ogłasza, że zakładka Nowe Rozdziały została oficjalnie otwarta, dzięki czemu możesz poinformować innych o czymś, co opublikowałeś/aś. Jednak pamiętaj, zanim dodasz zgłoszenie do Nowych Rozdziałów przeczytaj uważnie regulamin!

  Pozdrawiam i życzę miłego dnia,
  Hanamiya.

  link do Ministerstwa Mangowego: http://ministerstwo-mangowe.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Sere po misji, która trwała rok wróciła w końcu do Wioski. Jednak zapewne większość z Was myśli, że przyniesie ona z sobą jakieś tajemnice, nierozwiązane sprawy lecz tak nie jest. Żyje normalnym życiem Shinobi do czasu, kiedy na nowo nie zostaje wynajęta lecz przez Hokage. W liście prosi także Kazekage aby pojawili się na Tajnym Zgromadzeniu Kage.

  http://zamorski-piasek.blogspot.com/

  Serdecznie zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 10. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy to nowy odcinek twojego ulubionego anime....,czy to gwiazdkowy prezent w maju... , nie! To nowy spis nazwany: W Przestworzach M&A, w którym chcemy zebrać w jedno miejsce wszystkie blogi o tematyce podanej w nazwie. Pomóż nam Kareena Surabiku i zgłoś swojego bloga! To nic nie kosztuje, a nawet więcej! Nic nie płacisz. Zapraszamy na:
  http://przestworzach-m-a.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. Hej! :3
  Twój blog został właśnie dodany do spisu W Przestworzach M&A W imieniu załogi dziękuję za wybranie naszego spisu i zachęcam do zgłaszania nowych rozdziałów.
  Pozdrawiam! ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Zapraszam na szóstą część "Harry'ego Pottera" pisaną z perspektywy Draco Malfoy'a :)
  www.ciemna-strona-dobra.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 14. Możliwe, że jest tu mało yuristów/yuristek... ale zawsze jest nadzieja, że komuś przypadnie do gustu autorskie opowiadanie lesbijskie :P
  http://opowiadanie-yuri.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. Doskonałość. Termin powszechnie znany nam wszystkim. Ludzie dążą do tego, aby być idelanym/doskonałym. Doskonały człowiek nie rani drugiego, jest marzeniem wielu, nie popełnia błędów. Czy będąc doskonałym można być szczęśliwym? I tu jest problem. Nie dowiesz się, jak nie spróbujesz. Ciężka praca jest przed Tobą aby być DOSKONAŁYM. Ale czy o to w życiu chodzi? Czy warto? odpowiedzi na wszystkie te pytania odpowiedź wchodząc na mojego bloga:
  http://youareamazingpeople.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. Przeszłość rzuca długi cień na całe nasze życie. Wciska się w najmniejszy zakamarek naszego umysłu. Jak napisał jeden z poetów, nie należy jej słuchać, bo nigdy nie ma nam nic nowego do powiedzenia. To właśnie ona odcisnęła piętno na psychice, z pozoru zwyczajnej studentki. Czy kobieta, brutalnie skrzywdzona w dzieciństwie, może żyć u boku nieprzewidywalnego mężczyzny? Czy poradzi sobie ze stratą najlepszego przyjaciela? Czy będzie w stanie wybaczyć swoim rodzicom? W poszukiwaniu odpowiedzi zapraszam do lektury. http://peculiar-friend.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. Zapraszam! Dopiero zaczynam :) trochę przygodówki i fantastyki.
  http://holding-an-enemy-across-the-line.blogspot.com/
  Mam nadzieję, że zajrzysz :)

  OdpowiedzUsuń
 18. http://stracone-dusze.blogspot.com/

  Po IV Wielkiej Wojnie shinobi wszystko się zmieniło. Madara przeżył i został zwerbowany do specjalnych sił Konoch'y wraz z Pein'em- byłym liderem Akatsuki. Oboje mężczyzn łączy jedna i ta sama kobieta, która jeszcze przed wojną miała z nimi pewne sprawy. W wir spraw dochodzi jeszcze inna, rudowłosa piękność chcąca skłócić ową trójkę.
  Tym czasem sielankę na świecie przerywa pewna grupa shinobi, którym nie podoba się owy ład i porządek. Próbują obalić wszystkie ukryte wioski i wymordowują shinobi jednak do tej pory nie wiadomo dlaczego. Ludzie powoli tracą wiarę w swoje bezpieczeństwo i ład na świecie. Coraz więcej spraw wymyka się spod kontroli wywołując panikę. Jak potoczą się nowe historię shinobi ? Sprawdź sam.

  OdpowiedzUsuń
 19. Nominowałam CB do LBA!
  Więcej szczegółów Tutaj. lub Tutaj.
  Oczywiście nie wymagam, by w tym uczestniczono. :D
  Pozdrawiam Lavana Zoro ;)

  OdpowiedzUsuń
 20. "Rozumiesz? To wybryk natury, coś nienaturalnego. TY jesteś wybrykiem natury. Bycie ojcem nie jest twoim powołaniem .
  - Zamknij się. I wyjdź. W tej chwili kurwa wyjdź.
  - Widzę, że dotknąłem czułej struny. Ale to nieważne, posłuchasz mnie teraz, chłopcze - odparł już nie tak swobodnym tonem jak wcześniej i zbliżył się do lidera Akatsuki. - Nie chcę jej tu widzieć. Nie chcę widzieć tu w ogóle żadnych gówniarzy. Może być córką kogo tam sobie chcesz. Ale jeśli będzie zagrażać naszej misji, masz ją zlikwidować. I radzę ci być posłusznym - powiedział i faktycznie wyszedł."
  Zapraszam na nową historię! Mam nadzieję, że powyższy fragment prologu Cię zaciekawił i wpadniesz zobaczyć co i jak.
  Szepnę tylko słówko, że główną bohaterką jest Aiko - córka Paina. Brutalnie wyrwana ze swojej rzeczywistości dziewczyna musi się zmierzyć z nową, tą, w której jej najbliższym otoczeniem będzie organizacja przestępców.
  http://kami-no-musume.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 21. Pomyślałbyś kiedyś, że tak się to wszystko ułoży?
  Ja nie.
  Nigdy.
  Może po prostu nie dopuszczałam do siebie tej myśli.
  Nie sądziłam, że jest do tego zdolny.
  Nie sądziłam, że jest na tyle silny.
  Myślisz, że chciał Ci odpłacić, za to, że kiedyś też to zrobiłeś?
  Nie sądziłam, że da mu radę.
  Mord za mord.
  Teraz już jesteśmy straceni.
  Tobirama?
  Proszę Cię, powiedz coś . .


  Zapraszam na http://different-konoha.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń

 22. Serce człowieka bije
  bije mocno
  twarde jest niczym głaz
  bije z zacięciem
  z miłości
  z zawiści
  bije potężnie
  brutalnie
  do krwi
  bije drugiego człowieka
  na łeb
  na szyję
  na śmierć

  http://uchiha-eyes.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 23. Zapraszam do Królestwa!
  "Witaj w Królestwie Przybyszu! Mam nadzieję, że Ci się u nas spodoba, jednak jeśli chcesz zostać na dłużej, muszę Ci o czymś opowiedzieć. Intrygi i kłamstwa w tym miejscu to chleb powszedni. Twoje życie będzie spokojne dopóki będziesz akceptował to co dzieje się na Zamku. A co jeśli Ci się to nie spodoba? Co jeśli sprzeciwisz się ogólni przyjętym zasadą? Wtedy dopadnie Cię gniew Madary - przyszłego Króla. A wiesz mi, że wolisz nie spotykać się z nim sam na sam..."

  in-our-kingdom.blogspot.com
  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 24. Witaj! Zapraszam serdecznie do wzięcia udziału w wiosennym konkursie na www.rzeka-opowiesci.blogspot.com Napisz opowiadanie i wygraj dwie z siedmiu, różnych książek. Dodatkowo można zgarnąć niespodziankę i reklamę bloga. Wejdź na Rzekę Opowieści, aby dowiedzieć się szczegółów.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 25. Sasuke z jakiegoś powodu jest bardzo zainteresowany Sakurą.
  Ona nim również, mimo że nie do końca rozumie co się wokół niej dzieje.
  Pełni wątpliwości podejmują ryzyko.
  Sprawdź czy im się opłaci

  http://shiny-lights.blogspot.com

  Serdecznie zapraszam
  Pozdrawiam
  Blue_Bell ♥

  OdpowiedzUsuń
 26. Dobry wieczór!
  Chcesz poćwiczyć swoje pisarskie umiejętności i przy okazji wygrać książki i upominki? Tak? W takim razie zapraszam Cię serdecznie do nowego konkursu literackiego "Już nie zapomnisz mnie" - www.przedwojenny-konkurs.blogspot.com Wystarczy napisać opowiadanie o dowolnej tematyce do 5 stron i... co dalej? Dowiedz się szczegółów, czytając cały regulamin na blogu. :) Pozdrawiam ciepło!

  OdpowiedzUsuń
 27. Shikmaru Nara stracił Swojego ojca podczas wojny, ale gdy to się stało nie był jeszcze pozbierany po utracie Swojego mistrza więc był to dla Niego ogromny cios. Chłopak znany ze Swojego spokojnego charakteru, a na dodatek leniwego stylu życia zmienił się nie do poznania. Kiedyś można było z Nim jeszcze porozmawiać, a po Wojnie? Zamknął się w Sobie to wszystko tam mocno Nim wstrząsnęło że postanowił podświadomie uciec od rzeczywistości. Bliskie Mu osoby to zauważyły i został wysłany przez Hokage na misje która nie wiadomo czy kiedyś zostanie przez Niego zakończona... Dlaczego? Został wysłany na zwiedzenie świata, ale przy okazji Jego zadaniem jest popracowanie nad Sobą oraz samodzielny trening w górach – może wrócić do wioski dopiero wtedy kiedy Jego stan się poprawi... Czy tak też się stanie? Czy w Jego życiu pojawi się ktoś kto postawi Go na nogi?

  https://temari-shikamaru-love-story.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń